Tavolin kompjuteri

Shitet nga: Taulant 20 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina per kompjuter, pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim