Tavolin kumplet

Shitet nga: Gazi 26 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
T ardhen
Prej zvicrre
Kumpleti 70 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim