Tavolin me 6 karika

Shitet nga: sadije 31 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Sane shume te mira jane te mirmbajtura jane prej drurit prefensjonal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim