Tavolin me 6 karriga nga druri

Shitet nga: Tabe 12 Gsh 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin druri me 6 karriga ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim