Tavolin me 6 karriga nga druri

Shitet nga: Rifat 08 Shk 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199,95 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina me 6 karrika ne shitje me qmim teper te volitshem 200 € komplet ☺
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim