Tavolin me 6 ulese

Shitet nga: xhemil 10 Pri 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tovolina ka 6 ulse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim