Tavolin me kariga per zyre

Shitet nga: Besi 12 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina e zyres per kompiuter e punes dhe ni tavolin e musafirve me kariga dhe vitrinen per dokumenta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim