Tavolin per kuzhin me 6 karrika

Shitet nga: Besimi 01 Krr 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me 6 karrika e cila zgjerohet . Qmimi i blerjes 600€ - shitet per 300 €.
Tel dhe viber 044 220 668 prej ores 18:00- 22:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim