Tavolin salloni

Shitet nga: Dreni 05 Pri 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinën për më shum thirrni në tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim