Tavolin shum e rujtme

Shitet nga: Eni 10 Pri 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavoline shum e rujtme osht qmimi 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim