Tavolin

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gaterr LLutova 04 Gsh 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin oborri 2m me 1m 2Ulse 2m 2Ulse 1m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim