Tavolin

Shitet nga: Bedri Xhylani 18 Tet 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin te drurit me 6 karrika me dimensione gjatesia 1.40 dhe gjersia 1. Tavolina mund te ritet ka dollp posht tavolines.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim