Tavolin

Shitet nga: Gona 07 Pri 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim