Tavolina-70-euro

Shitet nga: Tavolina 16 Dhj 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Trapezaria-shitet-pa-karrika-70-euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim