Tavolina dhe Karika

Shitet nga: Tavolina & Karika 10 Sht 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shese tavollina dhe karika per lokale ne gjendje te shkelqyer qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim