Tavolina dhe karrige

Shitet nga: Altin 20 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 20 sete tavolina me nga 4 karrige,ne gjendje shumë te mirë.
Cmimi shum i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim