Tavolina dhe kompjuter

Shitet nga: X 17 Shk 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 3 tavolina me qmim nga 30 dhe 50 euro. Shiten dy kompjuter(komplet) me qmim 50 euro dhe poashtu shiten 3 karrika nga 10,20 dhe 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim