Tavolina e bukes

Shitet nga: driton 10 Shk 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet vetem tavolina e bukes e punuar nga druri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim