Tavolina e drurit

Shitet nga: Ibri 06 Maj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e drurit osht ne gjendje tmir me 6 karrika tavolina osht levize zmadhohet sipas kushteve hapet dhe mbyllet ...per ma shum kontaktoni nr tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim