Tavolina e kuzhines me 6 karrike

Shitet nga: Lulzim 20 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavolina eshte ne gjendje te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim