Tavolina e kuzhines

Shitet nga: Lulzim 24 Mar 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   220 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina eshte e ruajtur !ngjyra eshte e kuqe si ne foto dhe ka 4 karrika .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim