Tavolina me 3 karrika

Shitet nga: Fisnik 05 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 3 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim