Tavolina me 4 karriga

Shitet nga: hana 27 Shk 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHESË TAVOLINËN ME 4 KARRIGA SHUM PAK E PERDORUR. E SHESË PËR ARSYE TË NDRIMIT TË MOBILJEVE NË SHTEPI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim