Tavolina me 4 karriga

Shitet nga: isa 11 Gsh 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolinat me 4 karriga te pademtuara ne gjendje super te mir i jap komplet me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim