Tavolina me ulse

Shitet nga: Valon 13 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
4tavolina 8 ulse lekur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim