Tavolina per dhom dite

Shitet nga: Nexha 16 Pri 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavolina per dhom dite , jan 2 , ne gjendje te mir.
vetem njera eshte 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim