Tavolina per kompjuter per zyre / internet kafe

Shitet nga: tavolina kompjuter per pune / zyre / internet kafe 22 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten Urgjent

jane 3 Tavolina te ndara per kompjuter, per zyre ose shtepi, internet kafe

gjithashtu, edhe nje tavoline e madhe qe montohet ne mur, ka qene e montuar ne vitrine


te gjithat jane te nje dizajni
shume te ruajtura,


shiten me cmim te volitshem, urgjent


---
nese jeni te interesuar per blerje
shkruani ne katrorin posht
shenoni edhe numrin e telefonit, ju kontaktoj
tavolina
kompjuter
zyre
shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim