Tavoline

Shitet nga: Lulzim 28 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina 120 euro.eshte blerë 230.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim