Tavoline drurit me 6 karrika

Shitet nga: Don 19 Mar 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR   349 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Osht shum e ruajtur siq po shihet foto shum e mire 100% Dru.+ edhe gjomin e ka persiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim