Tavoline

Shitet nga: Nakije 28 Jan 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline me 6 karriga ne gjendje shume te mire. Numri i telefonit 044 329 950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim