Trapezari me 6 karika

Shitet nga: Trapezaria 09 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet trapezaria me 6 karika shume e ruajtur po ashtu ka edhe shtojcen e tavolines qe zgjerohet.

Qmimi i fundit eshte 200€

Transportin duhet ta beje blersi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim