Tryez me karika

Shitet nga: Melik 26 Nën 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tryez me 6 karika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim