Tryeze per 6 persona

Shitet nga: Tryeze per 6 persona 02 Nën 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tryeze me 6 karrika te likures ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim