Veranda shitet qmimin e ka shum te arsyeshem

Shitet nga: avni 26 Tet 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina qmontohet dimrit vendosen drunjet ka izolim Tel049361691 049588184 viber baj edhe ndrrim( per 8 persana) 044732878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim