Zekaj Wood company

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besjan 19 Pri 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin dhe karrige, veranda per shtepit e juaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim