mobilie e pershtatshme sidomos per ballkon

Shitet nga: Nazmi 11 Sht 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
ngjyra e bardhe,Vjen PA jastek, ka arken mbrenda per gjesende , pune dore, mund edhe te beni porosi per numrin e nevoitur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim