shes inventar per kafiq me qmim te volitshem

Shitet nga: buki 29 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes inventar per kafiq ose bar GE me 4 tavolina me nga 2 karriga dhe gjasht komplete tavolina me nga 4 karika jan te punuara ne menyr speciale nga druri kualitativ dhe jan shum pak te perdorura dhe ne gjendje shum te mir per perdorim ..... qmimi eshte shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim