Materjalin per nbulesa t kauqav qmim t volitshem

Shitet nga: mendriti 24 Mar 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
shes kta materjal per kauqa dhe nbulesa t kauqav materjali shitet me rollne . 70 metra i ka rollnja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim