Mbulesa te Simpos

Shitet nga: Privat 08 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Mbulesa te Simpos per tre ulese dy ulese dhe fotele.
Mbulesat jane vetem dy muaj te perdorura dhe jane blere 200 euro ndersa une po i shes 60 euro...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim