Mbulesat , 4 mbulesa dhe 6 mbeshtjellese te jast..

Shitet nga: Mbulesa 09 Sht 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shiten 4 mbulesa me gjatesi nga 2 metra dhe 6 navllaka te jastekave siq po shihen ne foto ,jan pak te perdorura .Te gjithe te intereseuarit le te kntaktojne ne kete nr 049474279
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim