Kolica dhe hulaja per femi qmimi mir e lir

Shitet nga: mergim 27 Sht 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lodra
Shitet nje kolic e femijeve dhe hulaja per femi te dyjat jan ne gjendje shum te mir po pershkak te mos perdorimit i shes me nje qmim te aresyeshem vetem per 50 euro te dyjat.PO nese nuk ki 50 ti japi edhe 45 euro te dyjat ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim