Lodra te ndryshme per femije

Shitet nga: Flamur 30 Pri 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   4 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lodra
Shes keto lodra te ndryshme jane shume te bukura dhe te lira.Te gjitha lojrat se bashku kane qmimin 27euro(15 lodra)ne kete postim jane 12 lodra ndersa ne tjetrin jane edhe tri tjera.Mund te thirrni ne kete nr. te telefonit (viber) +37744707032.Lodrat shiten vetem te gjitha se bashku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim