Luhatëse dhe Rreth Per Fëmijë

Shitet nga: Naski 15 Jan 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lodra
Luhatësja është në gjendje shumë të mirë është nga zvicrra , poashtu edhe rrethi
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim