Play Statin 3

Shitet nga: Agron 15 Tet 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lodra
Shitet SONY 3 ne gjendje te rregullt me Qip dhe hdmi1.
Shum pak i perdorur i rujtun mir Lojra te ndryshme : Fifa 15, Pes 13 (Ekipe te ndryshme si : Allstar Laliga,..Real Classic ... etj etj) Call of Duty 2 loj, dy loj tjera me vetura etj...

Pres bleres Serioz

Viber : +38649252687
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim