Shes PS2 dhe CD per PS2

Shitet nga: Albin 27 Jan 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lodra
Shes PS2 8.00€ dhe CD gjdo cd eshte nga 1.00€ PS2 pranon cd-t originall e cd-jat jon fallc per me shum info kontaktoni ne 049-178-059
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim