Shiten 5 formula urgjent

Shitet nga: Edi 29 Jan 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lodra
Jan 5 formula 5s ngjyrsh te cilat posa te ardhura nga italija te cilat punojn me bateri te cilat perdoren me 12 volt dhe mrrin shpejtsin 40km per sekond kurse me 24 volt mrrin shpejtsin deri ne 60km formulat jan te paisura me invertor te vet ndaq me 12 v ose me 24 e shendrron si te doni formulat jan me dy akumlatora me ka 100 aper d.m.th 200ampera i kan te momtum koh zgjatja e zbrazjes asht 13 or pa e nderpre me garancion edhe formulat jan me tajmer me kohzgjatje e programon si te don punojn me.euro ka edhe shum sene tjera qe nuk jan cek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim