Stokke® Xplory® True Black vërtetë të veçantë

Shitet nga: Jamiu Khalid 03 Tet 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lodra

 
Stokke® Xplory® është tani në dispozicion në një botim të veçantë special, e vërtetë Zi. Frymëzuar nga siluetë unik dhe inovacionit të endacak vetë, True Black bën dizajni portreti i Stokke® Xplory® edhe më i habitshëm.
Kundërta textures e butë, tekstile mat dhe metalike me shkëlqim të kombinuar për një look.No vendosur dalluese marrë parasysh se çfarë kuptimin e stilit tuaj, klasik, të ftohtë ose rok'n'roll - True Black është me të vërtetë ju

Zërat që përfshihen:
Vërtetë shasi endacak Zi me mbajtësit filxhan të zezë, tekstile vend zezë duke përfshirë qese shopping, ombrellë dhe ndryshimin e qese dhe mbaj ahur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim