Stokke Xplory V4 Vërtetë zezë Limited Edition

Shitet nga: Emily 07 Sht 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lodra

Skype chat: sales.trendi
kontaktoni email tim për detaje: babyzabylimited@gmail.com
Çmimi i shitjes im: £ 550Pounds sprovuar. Plus tarifë të anijeve.
Zërat që përfshihen:
Vërtetë shasi endacak Zi me mbajtësit filxhan të zezë, tekstile vend zezë duke përfshirë qese shopping, ombrellë dhe ndryshimin e qese dhe mbaj ahur.

Për hetim të kontaktoni përfaqësuesin tonë të shitjes në Skype, elitecarts.

Endacak TJERA / karrocë fëmijësh në magazinë ::
Stokke Xplory V4
Stokke Crusi
Stokke Trailz
4Moms Origami
Mima Kobi
Mima Xari
Bugaboo Donkey Binjakët
Bugaboo Donkey Duo
Bugaboo Bee
Bugaboo Cameleon 3 Viktor & Rolf
Bugaboo Diesel
Bugaboo Buffalo
Bugaboo Cameleon Sahara
Quinny Buzz
Quinny Moodd
Quinny Britto Moodd
Orbitë Foshnja Bundle Kit G3
INGLESINA Classica Pram
Ferrari Beebop Set
Skype chat: sales.trendi
Kontakti Email: babyzabylimited@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim