Dhome e femijeve

Shitet nga: Valon 25 Tet 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet dhoma e femijeve pak e perdorur. Dhoma perbehet nga shtrati me 4 fioka te medha, kendi i punes dhe kompjuterit me dollapa dhe fioka, komoda per TV, nje dollap per rroba me 2 kapak, nje dollap me 1 kapak dhe tepihi me Spiderman. Dimensionet e shtratit jane 120 x 190 cm. Çmimi pak i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim