Krevati levizes per fmi

Shitet nga: Lulzim 01 Tet 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Krevati eshte i ruajtur dhe me te gjitha pajisjet per vendosje lart dhe Posht .normal qe edhe palohet dhe bartet kudo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim